czwartek, 18 sierpnia 2011

Sleek oh! so special po raz kolejny :)

Chciałam coś dla Was wrzucic wczoraj,ale wieczorem nie było prądu ;/ Dzisiaj,kiedy wracałam z pracy mysłałam o tym,że koniecznie muszę coś skrobnąc i śmiesznie by było,jakby znowu prąd wysiadł.Wcale nie było śmiesznie ;/ Włączyli go dopiero pół h temu ;/  A chciałam poprzeglądac jeszcze Wasze blogi ;/
Wrzucam więc makijaż,który wykonałam przy pmocy palety Oh! so special :) Turkus pochodzi z palety Monaco.Poniżej 2 zdjecia makijażu,który zrobiłam najperw,bardziej dziennego,ale który spaprał mi się przez to,że odbił mi się tusz i już nie poprawiłam go na tyle,żeby wyglądał dobrze na zdjęciach.Na podstawie tego makijażu zrobiłam później ten pierwszy dodając tylko tukus i zaznaczając mocniej dolną powiekę :)6 komentarzy:

 1. Szczerze, każdy Twój makijaż niezmiernie mnie zachwyca. Pięknie dobierasz kolory - do siebie i do tęczówki.
  Brawo! Czekam na więcej takich śliczności :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie wiem jak Ty to robisz - ja bym w życiu nie wpadła na to, żeby do takiego kawowego brązu i różo-koralu dorzucić turkus. Tylko śledzić Cię i się uczyć no:)

  OdpowiedzUsuń
 3. makijaż piękny...a w ogóle dałabym się pochlastać za twoje rzęsy - po raz kolejny to piszę :) poza tym - dzisiaj wystawiłyśmy lekko podobne kolorystycznie posty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczny, bardzo mi sie podoba takie połączenie kolorów:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po raz kolejny piękny makijaż ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ślicznie, zakazdym razem zachwycam sie twoimi oczkami

  OdpowiedzUsuń