środa, 31 sierpnia 2011

Tangle Teezer-czy ja wiem :/

Kochane,
chciałam wrzucic dzisiaj na szybko chociaż jakiś makijaż,ale przygotowuję się do dłuższego posta z naturalnymi makijażami oka na różne sposoby i stwierdziłam,że nie mam co wrzucic.Miałam miec teraz 2 dni wolnego,ale wczoraj szef zadzownił do mnie i powiedział,że przecież ten miesiąc ma 176 dni roboczych,nie 160,więc muszę przyjśc we wtorek i środę do pracy ;/ Dupa zbita,wolnego nie mam ;/
Chciałam więc wrzucic swoje 3 grosze na temat Tangle Teezer.
Przypominam,mam wersję fioletową,zakupioną na allegro,nic nie wskazuje na to,że może to byc podróbka.

Nie pamiętam,jak długo już go mam,chyba ponad 2 tygodnie.Chciałam poczekac z tym wpisem,żeby minął chociaż miesiąc testowania,ale nie wiem,czy kolejne 2 tygodnie coś zmienią.
Ogólnie jest to dla mnie zwykła szczotka.Może faktycznie mniej ciągnie włosy i mniej się one łamią przy czesaniu.Akurat jakiś czas temu udało mi się zwalczyc intensywne wypadanie włosów,szkoda że nie miałam go do przetestowania,kiedy moje włosy wypadały garściami.Może zobaczyłabym różnicę.A tak nie wydaje mi się,żeby moje włosy wypadały w mniejszej ilości.Zostaje ich na szczotce normalna ilośc.
Podobno szczotka ta ywkonuje również świetny masaż głowy podczas czesania.Nie widzę różnicy między masażem tą szczotką,a zwykłą szczotką z Avonu.
Dodtakowo nie mogę się przyzwyczic do tego,że jest to szczotka bez rączki,trochę nie wygodnie mi się nią operuje.No i ciężko jest mi uczesac całą objętośc włosów.

Nie jestem więc jakoś szczególnie zachwycona,ale może potrzebuję więcej czasu,żeby zobaczyc różnicę.Naczytałam i nasłuchałam się tyle dobrego na jej temat,że nie trudno było postawic jej takie wymagania,którym ciężko jej sprostac.Może miałam za duże wyobrażenia.Póki co jest to dla mnie dośc zwyczajna (lecz droga) szczotka do włosów.Jeśli moja opinia ulegnie zmianie oczywiście poinformuję Was o tym ;)
Pozdrowionka ;)

2 komentarze:

  1. Bardzo czekałam na ten post! Wczoraj miałam kryzys i prawie kliknęłam szczotkę na allegro. Dobrze, że się powstrzymałam. Ja włosy czeszę praktycznie tylko raz, po myciu, więc tym bardziej nie jest mi potrzebna.

    I dziękuję za tyle komentarzy! ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow pierwsza neutralna opinia ile ja na to czekała xD

    OdpowiedzUsuń